طراحی سایت شرکتی

چرا سایت شرکتی داشته باشیم و ویژگی های طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی ابتدایی ترین راه برای اعلام موجودیت یک شرکت و معرفی مفصل خود به صورت پویا و گسترده برای کاربران می باشد. سایت های شرکتی همیشه مورد استفاده انواع استارت آپ ها و سازمان های کوچک بوده است تا نقطه ابتدایی ارتباط آن ها با مشتریان باشد. در سایت های شرکتی بجای ایجاد یک فروشگاه شما به معرفی محصول یا خدمت خود می پردازید. همچنین به معرفی پیشینه شرکت گستره فعالیت های شرکت و نمایندگی ها و شعب منتخب شرکت های خدماتی و تجاری می پردزید.

کاربران زمانی به سراغ سایت های شرکتی می روند که علاوه بر نیاز به ارائه کاتالوگ و پرزنت های آنلاین نیاز دارند تا بازخورد مشتریان را دریافت نمایند. از نظر سنجی گرفته تا ایجاد انواع بخش ها برای دریافت نقطه نظرات کاربران ملزوم می باشد.

طراحی سایت های شرکتی بر مبنای نمایش تمام ویژگی های یک شرکت بوده و پس از دریافت اطلاعات کسب وکار شما بهترین قالب از نظر کارشناسان ما به شما پیشنهاد خواهد شد. سعی شده است تا قالب های سایت های شرکتی از اصول پایه طراحی سایت های Ecommerce پیروی شود.

ماژول های طراحی سایت شرکتی

به منظور پیاده سازی انواع سایت های شرکتی شما نیاز مند ماژول های متعددی هستید که نیاز شما و کاربران را فراهم کند. در زیر تمامی ماژول های به کار رفته در سایت های شرکتی را برای شما معرفی میکنیم.

بیش از دو کاربربیش از دو کاربر همزمان می توانند به مدیریت سایت و محتوای آن بپردازند.

دسترسی مدیران سایت: تعیین سطح دسترسی مدیران سایت به هر بخش.

مدیریت محتوا: استفاده از چندین ماژول به منظور تولید و نشر محتوای آسان تر در وب سایت و بهره گیری از تمام استاندارد های لازم برای سئو.

تعیین دسترسی مطالب: تعیین دسترسی انواع کاربران به مطالب منتشر شده از سایت.

سیستم نظر دهی پیشرفته: سیستم نظر دهی به همراه قابلیت پاسخ گویی توسط کاربران و مدیریت سایت.

مدیریت کاربران: مدیریت تمامی اعضای سایت و دسترسی آن ها به سایت.

ابزار نظر سنجی: ایجاد فرم های نظر سنجی از کاربران و بازدیدکنندگان سایت.

مدیریت تصاویر: درج انواع تصاویر با فشرده سازی های متفاوت برای مطالب و به کارگیری آن ها در هر مطلب.

مدیریت فایل های ارسالی: مدیریت فایل های بارگذاری شده برای دسترسی کاربران.

فرم ساز : ماژول فرم ساز این ویژگی را برای شما ایجاد می کند تا هر فرم را با ورودی های مختلف و متفاوت ایجاد نمایید. فرم ساز پیشرفته این سیستم کمک می کند تا داده های دریافتی از کاربران را دسته بندی و به آسانی مشاهده نمایید.

سیستم پرسش و پاسخ : سیستم پرسش و پاسخ به منظور پاسخ به سوالات کاربران در هر خدمت مورد استفاده می گیرد.

سیستم پشتیبانی : ماژول پشتیبانی این ویژگی را فراهم می کند تا مشکلات و درخواست های کاربران را مورد بررسی قرار دهید و مراتب آن را پیگیری نمایید.

سایت شرکتی

سالیانه2.4 میلون تومان

فضای هاست300 MB

ترافیک ماهانهنا محدود

پرداخت قسطیخیر

دامنه irبله

پشتیبانی و آموزش رایگانبله

تعداد زیر دامنه1

تعداد ایمیل2

فعالسازی SSLبله

ماژول محصولاتخیر

مدیریت برندخیر

مدیریت صفات محصولخیر

درج بیش از یک صفت برای محصولخیر

مشاهده و سفارش

پشتیبانی طراحی سای شرکتی

پشتیبانی تمامی خدمات آی وب پورتال در 24 ساعت شبانه روز صورت می پذیرد و برای دریافت پشتیبانی و راهنمایی درباره هرگونه مبحثی در سایت کافی است کاربران در پرتال خود در سایت در بخش پشتیبانی درخواست پشتیبانی بدهند. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرا خواهند کرد.

سئو سایت های شرکتی

نرم افزار مدیریت محتوای آی وب پرتال بر اساس استاندارد های سئو طراحی شده اند. برای سئو سایت ها و مدیریت و ایجاد محتوای سئو هم کاربران سایت آی وب پرتال از مجموعه آموزش های سئو و تولید محتوا به صورت رایگان می توانند بهره ببرند. زمانی که وارد حساب کاربری خود در سایت شوند می توانند به مجموعه آموزش های کارشناسان سایت دسترسی داشته باشند.

در تمامی مراحل سئو سایت کارشناسان سایت همراه شما خواهند بود و در این مسیر شما را همراهی خواهند کرد.

ارتقای قالب سایت شرکتی

قالب سایت های آی وب پورتال دارای ویژگی الگو های نمایشی هست که کاربران به دلخواه خود می توانند چیدمان یا جایگاه آن ها را تغییر دهند. هر سایت با قالب پایه ایجاد می گردد و کارشناسان بهترین چیدمان و الگو را برای سایت ها در نظر میگیرند. اما در صورت درخواست کاربران طراحی قالب انحصاری با هزینه های متفاوت برای کاربران صورت می پذیرد.

اگر سوالی درباره طراحی سایت شرکتی دارید به راحتی میتوانید در بخش دریافت مشاوره از ما سوال بپرسید و کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد.


تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn
مطالب مرتبط

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت :
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
3 + 6 = ?