طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاه اینترنتی و جزئیات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

سایت فروشگاه اینترنتی برای هر کسب و کاری که محصولی برای فروش دارد یک ابزار ضروری محسوب می شود. چرا که افزایش حوزه فروش امری طبیعی برای همه فروشگاه ها است. دسترسی به مشتری و کاربران بیشتر در هر جغرافیا و ارسال محصول برای آن ها هدف اول هر فروشگاه اینترنتی می باشد. پس هر کسب و کاری که کالا یا محصولی برای فروش داشته باشد حتما روزی نیاز ضروری به یک فروشگاه اینترنتی پیدا خواهد کرد. فروش بیشتر نیاز به مشتری بیشتر دارد. مشتری بیشتر با شعب بیشتر بوجود می آید در صورتی که هزینه های سرسام آور دارد و در بعضی موارد اصلا توجیه شده نیست. اما طراحی سایت فروشگاه اینترنتی این امکان را فراهم می کند که بسیاری از کاربران در سراسر دنیا به شما دسترسی داشته باشند و از شما خرید کنند.

قالب فروشگاه اینترنتی و اهمیت آن

در ابتدا یک قالب استاندارد پیش فرض برای شما عزیزان طراحی شده است که این قالب بر اساس استاندارد های Ecommerce و برترین متد UX طراحی شده است. به منظور ایجاد رابط کاربری استاندارد این قالب را بیش از هر طراحی دیگری پیشنهاد میکنیم و استفاده از آن به آسودگی کاربر در رسیدن به محصول مورد نظر در سایت فروشگاه اینترنتی شما کمک می کند.

در صورت تمایل کاربران به تغییر و طراحی یک قالب کاربری انحصاری کافیست تا در پنل کاربری خود درخواست طراحی قالب و پوسته جدید را درخواست بدهند و کارشناسان ما برای ویژگی های مد نظر کاربران شروع به طراحی قالب و پوسته جدید خواهند کرد. البته باید توجه داشت که طراحی قالب و پوسته انحصاری بسته به نوع طراجی و پیچیدگی های آن هزینه های متفاوتی خواهد داشت.

قالب فروشگاهی بر اساس نظر کارشناسان باید بسیار ساده و بدون پیچیدگی باشد. چرا که هرچه گشت و گذار در سایت برای کاربر سخت باشد ، کاربر زمان کمتری را در سایت سپری میکند و از سایت خارج می شود.

مهمترین مولفه فروشگاه اینترنتی

مهم ترین ویژگی که یک سایت اینترنتی باید داشته باشد این است که سرعت پاسخگویی و نمایش محتوا کمتر از یک ثانیه باشد. چرا که طی تحقیقات هرچه سایت کند تر باشد کاربران به صورت ناخودآگاه اعتمادشان را به وب سایت از دست می دهند. از سوی دیگر کند بودن سایت کاربر را خسته می کند و سایت را ترک می کند و به دیگر سایت های مشابه و جستجو شده می روند. تمامی سایت های فروشگاهی آی وب پورتال سرعت به عنوان اصل اولیه در نظر گرفته شده است.

البته برای ثبت فروش های متعدد و موفق شما به آگاهی از استراتژی های تجارت الکترونیک نیاز دارید. این استراتژی به زمانبندی فروش و سیاست های قیمت گذاری و تنوع محصولات بر میگردد. ایجاد تخفیف های مقطعی و فروش شگفت انگیز کاربران را تشویق به خرید های ناگهانی میکند.

سئو سایت فروشگاه اینترنتی

نمیتوان سایت فروشگاه اینترنتی داشت بدون هیچ گونه جایگاه مناسبی در سئو. به منظور جذب بازدیدکنندگان بیشتر در موتور های جستجو باید همیشه استاندارد های سئو را رعایت کرد. تمامی سایت های فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط مجموعه آی وب پورتال از ابتدا دارای سئو هستند و تنها کاربران باید با مباحث مطالب سئو و کاربردی آشنایی داشته باشند. اگر هم آشنایی ندارید هیچ گونه نگرانی نداشته باشید پس از عضویت در مجموعه ما شما به مجموعه ای رایگان از آموزش های تولید محتوا و سئو دسترسی خواهید داشت.

فروشگاه اینترنتی

سالیانه3.8 میلون تومان

فضای هاست500 MB

ترافیک ماهانهنا محدود

پرداخت قسطیخیر

دامنه irبله

پشتیبانی و آموزش رایگانبله

تعداد زیر دامنه3

تعداد ایمیل3

فعالسازی SSLبله

ماژول محصولاتبله

مدیریت برندبله

مدیریت صفات محصولبله

درج بیش از یک صفت برای محصولبله

مشاهده و سفارش

همچنین در تمام مسیر پیشرفت سایت شما تا رسیدن به جایگاهی مناسب کارشناسان مجموعه ما در کنار شما خواهند بود.

ماژول های سایت فروشگاه اینترنتی

بیش از دو کاربربیش از دو کاربر همزمان می توانند به مدیریت سایت و محتوای آن بپردازند.

دسترسی مدیران سایت: تعیین سطح دسترسی مدیران سایت به هر بخش.

مدیریت محتوا: استفاده از چندین ماژول به منظور تولید و نشر محتوای آسان تر در وب سایت و بهره گیری از تمام استاندارد های لازم برای سئو.

تعیین دسترسی مطالب: تعیین دسترسی انواع کاربران به مطالب منتشر شده از سایت.

سیستم نظر دهی پیشرفته: سیستم نظر دهی به همراه قابلیت پاسخ گویی توسط کاربران و مدیریت سایت.

مدیریت کاربران: مدیریت تمامی اعضای سایت و دسترسی آن ها به سایت.

ابزار نظر سنجی: ایجاد فرم های نظر سنجی از کاربران و بازدیدکنندگان سایت.

مدیریت تصاویر: درج انواع تصاویر با فشرده سازی های متفاوت برای مطالب و به کارگیری آن ها در هر مطلب.

مدیریت فایل های ارسالی: مدیریت فایل های بارگذاری شده برای دسترسی کاربران.

فرم ساز : ماژول فرم ساز این ویژگی را برای شما ایجاد می کند تا هر فرم را با ورودی های مختلف و متفاوت ایجاد نمایید. فرم ساز پیشرفته این سیستم کمک می کند تا داده های دریافتی از کاربران را دسته بندی و به آسانی مشاهده نمایید.

سیستم پرسش و پاسخ : سیستم پرسش و پاسخ به منظور پاسخ به سوالات کاربران در هر خدمت مورد استفاده می گیرد.

سیستم پشتیبانی : ماژول پشتیبانی این ویژگی را فراهم می کند تا مشکلات و درخواست های کاربران را مورد بررسی قرار دهید و مراتب آن را پیگیری نمایید.

مدیریت محصول : در این ماژول شما میتوانید تمام محصولات خود را ثبت ، ویرایش و وضعیت آن را ناموجود کنید. تمامی ویژگی های یک محصول از معرفی تا بررسی آن را ثبت نمایید. خود ماژول مدیریت محصولات از چندین ماژول تشکیل شده است.

مدیریت برند : شما می توانید چندین برند تعریف نمایید و برای هر محصول برند را مدیریت نمایید. هر محصول می توانید برند را تعیین نمایید و کاربران در گروه های هر برند می توانند به محصولات آن برند دسترسی داشته باشند.

مدیریت صفات محصول: برای هر محصول می توان صفات مختلفی تعریف کرد که این صفات در زمان خرید ، کاربران می توانند ویژگی خاصی از یک محصول مانند رنگ یا سایز یا هر چیز دیگر را انتخاب کنند.

قابلیت تعریف بیش از یک صفت: در قسمت مدیریت محصولات شما می توانید بیش از یک صفت برای محصولات در زمان خرید مشخص نمایید.

در سیستم مدیریت محتوای بکار رفته در سایت ها ابزارهایی در نظر گرفته شده است تا کاربران را برای رسیدن به اهداف خود یاری کند. در تمام این مسیر ما همراه شما خواهیم بود.


تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn
مطالب مرتبط

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت :
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
6 + 5 = ?