طراحی سایت شخصی

جزئیات و ماژول های طراحی سایت شخصی

در طراحی سایت شخصی بیشتر ماژول ها و کاربری های سایت بر مبنای ارائه محتوا تهیه شده اند. برای سایت های شخصی سرعت سایت و پاسخ گویی بیش از هرچیزی مد نظر است و بستری برای ارائه مطلب یا معرفی و رزومه شخصی می باشد.

ساده ترین ویژگی ها برای این نوع طراحی سایت در نظر گرفته شده است. از سوی دیگر کاربر به آسانی می تواند از طریق ماژول مدیریت مطالب محتوای خود را تولید و نشر کند.

استفاده از تمامی استاندارد های روز سئو به صورت پیش فرض در وب سایت ها تعبیه شده است و تنها شما می بایست با اصول نوشتار مطالب سئو و کارآمد آشنا باشید.

اصول این گونه کاربری سایت ها بیشتر به صورت بلاگ می باشد اما در صورت درخواست ویژگی های بیشتر از طراحی سایت شرکتی استفاده نمایید.

ماژول های سایت شخصی

ماژول های به کار رفته در طراحی سایت شخصی به شرح زیر است:

ثبت دو کاربر: دوکاربر همزمان می توانند به مدیریت سایت و محتوای آن بپردازند.

مدیریت محتوا: استفاده از چندین ماژول به منظور تولید و نشر محتوای آسان تر در وب سایت و بهره گیری از تمام استاندارد های لازم برای سئو.

تعیین دسترسی مطالب: تعیین دسترسی انواع کاربران به مطالب منتشر شده از سایت.

سیستم نظر دهی پیشرفته: سیستم نظر دهی به همراه قابلیت پاسخ گویی توسط کاربران و مدیریت سایت.

مدیریت کاربران: مدیریت تمامی اعضای سایت و دسترسی آن ها به سایت.

ابزار نظر سنجی: ایجاد فرم های نظر سنجی از کاربران و بازدیدکنندگان سایت.

مدیریت تصاویر: درج انواع تصاویر با فشرده سازی های متفاوت برای مطالب و به کارگیری آن ها در هر مطلب.

مدیریت فایل های ارسالی: مدیریت فایل های بارگذاری شده برای دسترسی کاربران.

این ماژول ها تمامی نیاز های یک سایت شخصی را پوشش می دهند و برای ارتقا آن کاربران عزیز می توانند از پلن های دیگه استفاده نمایند. به یاد داشته باشید سایت های طراحی شده به سادگی و اتوماتیک از پلنی به پلن دیگر ارتقا پیدا می کنند. تا یک ماه پس از ثبت سفارش خودتون هرگاه نیاز به تغییر پلن دیدید می توانید نوع سایت خودتون را تغییر دهید.

پوسته و قالب طراحی سایت شخصی

قالب و الگوهای ظاهری سایت (تم و پوسته) به صورت پایه برای همه سایت ها از پیش طراحی شده می باشد. شما می توانید با ثبت درخواست قالب و الگوی نمایشی متفاوتی برای وب سایت خود انتخاب نمایید. در صورت علاقه به تغییر پوسته سایت و گروه های نمایشی کافی است به تیم پشتیبانی درخواست تغییر پوسته ارسال نمایید. در اسرع وقت تعدادی طرح پیشنهادی به شما ارائه خواهد شد و سپس می توانید از میان آن ها یک نمونه را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید بسته به طراحی و قالب متفاوت هزینه مجزا دریافت خواهد شد.

سایت شخصی

سالیانه2 میلون تومان

فضای هاست200 MB

ترافیک ماهانهنا محدود

پرداخت قسطیخیر

دامنه irبله

پشتیبانی و آموزش رایگانبله

تعداد زیر دامنه1

تعداد ایمیل1

فعالسازی SSLبله

ماژول محصولاتخیر

مدیریت برندخیر

مدیریت صفات محصولخیر

درج بیش از یک صفت برای محصولخبر

مشاهده و سفارش

پشتیبانی

تیم پشتیبانی آی وب پورتال در تمام این مسیر پشتیبان شما خواهد بود و برای هر گونه سوال و راهنمایی در خدمت شما خواهد بود. در 24 ساعت شبانه روز شما عزیزان با مراجعه به پورتال خود در سایت ما میتوانید درخواست پشتیبانی ارسال کنید و کارشناسان ما در خدمت شما خواهند بود.


تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn
مطالب مرتبط

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت :
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
5 + 5 = ?