تولید محتوا متنی و تصویری

چرا یک تیم تولید محتوا داشته باشیم

تولید محتوا یک امر ضروری برای تمامی کسب و کار هایی است که دارای یک وب سایت و صفحه کسب و کار در فضای مجازی هستند است. هر چه شما تولید محتوای مناسب تری داشته باشید و آن ها را در زمانبندی مرتب منتشر کنید خود را در مسیر جذب بیشتر بازدیدکننده روزانه قرار خواهید داد. بدون داشتن محتوای مناسب و کافی شما شانس خود را برای دریافت بازدید کننده از دست خواهید داد. و پس از مدتی عدم فعالیت در وب سایت سایت شما زا جستجو های موتور جستجو حذف خواهد شد.

هرچه بازدید کننده بیشتری داشته باشید احتمال تبدیل یک بازدید کننده به مشتری نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در نتیجه تا زمانی که شما محتوای مناسب برای نمایش در جستجو های کاربر توسط موتور جستجو (در حال حاضر گوگل) نداشته باشید، بازدید کننده هم نخواهید داشت. بازدید کننده کمتر هم درصد جذب مشتری در تجارت المتروینک را کاهش خواهد داد.

خدمات تولید محتوای متنی

تیم آی وب متشکل از کارشناسان حوزه طراحی وب و نرم افزار با توجه به سابقه خود در مدیریت و تولید محتوای مشتریان خود، به منظور آسان سازی تولید محتوا برای کسب و کار های نوپا در تجارت الکترونیک اقدام به ارائه بسته های تولید محتوا کرده است. خدمات تولید محتوای آی وب به 4 دسته تقسیم می شود:

1-بررسی وضعیت و جایگاه سئو یک کسب و کار

2- تولید محتوای متنی

3-سئو و مدیریت سئو سایت

4-بررسی استراتژی های تجارت الکترونیک

تمامی مقالات و مطالب تولید شده دارای دو ویژگی کیلیدی برای کلمات اصلی و کیلیدی یک کسب و کار در موتور های جستجو است. مقالات تولید شده در فرمت HTML و استاندارد های صحیح سئو بوده است تا بهترین نتیجه از موتور های جستجو حاصل گردد. ویژگی دوم نیز کاربردی بودن محتوا است چرا که محتوای نمایشی نتیجه ایی در جذب کاربر ندارد. محتوای کاربردی همیشه می تواند حلال مشکلات کاربران باشد و شما را تبدیل به یک مرجع کند.

درج محتوای فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی تولید محتوای بسیار ویژه ایی دارد و توضیح و معرفی محصول شیوه متفاوتی از نوشتار مطالب و مقاله های یک سایت دارد. محتوای فروشگاه اینترنتی باید به صورت مرتب و حتی در برخی موارد به صورت روزانه مورد بازنگری و بررسی قرار گیرد. همین امر باعث شده است تا تولید محتوای وب سایت فروشگاه اینترنتی متفاوت باشد و شما عزیزان در صورت علاقه مندی به سفارش تولید محتوای فروشگاه اینترنتی می توانید در صفحه اول سایت به بخش تولید محتوای فروشگاه اینترنتی و بسته مدیریتی فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید.

محتوای تصویری

یکی از ویژگی های بسیار مهم در مطرح شدن در موتور های جستجو ارائه تصاویر منحصر بفرد برای مطلب خود به این سایت است. زمانی که شما تصاویری را از سایت های دیگر در مطالب خود استفاده می کنید، موتور جستجوی گوگل نمره کمتری به شما می دهد. این اتفاق ناثیر بسیار بیشتری در سایت های چند زبانه دارد. چرا که اگر تصویر را از یک وب سایت انگلیسی برداشته باشید حالا تصویر شما در زبان انگلیسی به احتمال بسیار زیاد حذف خواهد شد.

به همین منظور تیم آی وب برای هر مطلب که به شما عزیزان اراده می دهد بسته به مقاله طراحی شده، تعدادی تصویر برای مطلب شما نیز طراحی خواهد کرد.

بررسی و آنالیز سئو سایت

کارشناسی سئو سایت شما نیز توسط تیم فنی آی وب در چندین مرحله توسط کارشناسان فنی و تولید محتوا و گرافیک مورد بررسی قرار میگیرد و سپس برای وضعیت موجود در وب سایت شما یک استراتژی در تقویم محتوایی و انتشار مطالب ایجاد میگردد.

هزینه تولید محتوا متنی

ما برای نیاز مشتریان عزیز بسته های مختلفی را ارائه داده ایم که زمانبندی انتشار در ماه را رعایت میکند و رشد مناسبی را برای وب سایت می تواند به همراه داشته باشد. هر بسته متناسب با نیاز های کاربران طراحی شده است.

سعی شده است تا هزینه ها به صورت کاملا منصفانه و مقرون بصرفه باشد. این برونسپاری تولید محتوا در کاهش هزینه و افزایش بهره وری وب سایت شما عزیزان بسیار موثر است. چرا که از هدر رفت هزینه های کارمند آی تی برای مدیریت سایت و وقت گرانبهای شما برای تولید محتوا جلوگیری خواهد کرد.

پلان و هزینه طراحی وب سایت

سایت شخصی

سالیانه2 میلون تومان

فضای هاست200 MB

ترافیک ماهانهنا محدود

پرداخت قسطیخیر

دامنه irبله

پشتیبانی و آموزش رایگانبله

تعداد زیر دامنه1

تعداد ایمیل1

فعالسازی SSLبله

ماژول محصولاتخیر

مدیریت برندخیر

مدیریت صفات محصولخیر

درج بیش از یک صفت برای محصولخبر

مشاهده و سفارش

سایت شرکتی

سالیانه2.4 میلون تومان

فضای هاست300 MB

ترافیک ماهانهنا محدود

پرداخت قسطیخیر

دامنه irبله

پشتیبانی و آموزش رایگانبله

تعداد زیر دامنه1

تعداد ایمیل2

فعالسازی SSLبله

ماژول محصولاتخیر

مدیریت برندخیر

مدیریت صفات محصولخیر

درج بیش از یک صفت برای محصولخیر

مشاهده و سفارش

فروشگاه اینترنتی

سالیانه3.8 میلون تومان

فضای هاست500 MB

ترافیک ماهانهنا محدود

پرداخت قسطیخیر

دامنه irبله

پشتیبانی و آموزش رایگانبله

تعداد زیر دامنه3

تعداد ایمیل3

فعالسازی SSLبله

ماژول محصولاتبله

مدیریت برندبله

مدیریت صفات محصولبله

درج بیش از یک صفت برای محصولبله

مشاهده و سفارش

شاید مهم ترین هزینه ایی که یک صاحب سایت و کسب و کار الکترونیک باید برای موفقیت بپردازد آزمون و خطاهای متعددی است که صاحب سایت در تولید محتوا باید انجام دهد. در کنار این آزمون و خطا ها ساعت ها مطالعه و آموزش سئو و ساختار وب را هم بیافزایید.

هزینه هر بسته و خدمات آن را می توانید در بسته های زیر مشاهده کنید. توجه داشته باشید که اگر شما از اعضای آِ وب باشید از خدمات و تخفیفات مختلفی بهره مند خواهید شد.

درج محتوا

برای تمامی مشتریان عزیز که وب سایت آن ها از سیستم مدیریت محتوای آناهید باشد، درج محتوا به صورت رایگان و اتوماتیک صورت می پذیرد.

برای سیستم های مدیریت محتوای دیگر، عزیزان باید در زمان ثبت سفارش این موضوع را اعلام کنند. تا تیم آی وب پس از ایجاد تقویم انتشار و مطالب با شما عزیزان برای دریافت اطلاعات و زمان انتشار مطالب هماهنگ باشد.

پشتیبانی

تمامی بسته های ارائه شده در مدت زمان مشخص شده آماده و تحویل مشتریان خواهد شد. و در صورت داشتن هرگونه سوال در هر ساعت از شبانه روز هم از بخش پرتال کاربری خود و هم از بخش دریافت مشاوره می توانید سوال خود را بپرسید و تیم ما در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد.

بسته های سفارشی تولید محتوا

اما خدمت ویژه ایی از تیم آی وب خدمت شما عزیزان نیز ارائه می گردد که تیم آی وب مدیریت کامل وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما را به عهده میگیرد.

ابتدا سایت شما به صورت کامل در تمامی جوانب فنی و آماری مورد بررسی سه بخش تیم فنی آی وب قرار میگیرد و نتایج تحلیل به شما اعلام خواهد شد. در این بسته علاوه بر تولید محتوا و پایش آماری ، سئو سایت شما به صورت مداوم بررسی شده و برای ارائه استراتژی های تجارت الکترونیک برنامه ریزی خواهد شد.


تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn